באתר זה תמצאו מוצרים לשיפור ופיתוח מיומנויות חברתיות

 
מטפלת CBT

אוראל
אבנעים גלטר

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

על עצמיפסיכותרפיסטית CBT

אני מאמינה שהאדם הוא יצור מורכב, בעל יכולות למידה והסתגלות. ההתנהגות האנושית מושפעת ממחשבות, רגשות ותחושות. אנשים יכולים לשנות את ההתנהגות שלהם על ידי שינוי המחשבות והרגשות שלהם. הגישה הטיפולית שלי שאין הדבר העומד בפני הרצון והכל הוא בר הישג אם רק תאמין תנסה תראה שתצליח. טיפול משמעותי יתקיים לאחר שנרקמת כימיה ראשונית ונוצר קשר אישי ויצירת מחוייבות לטיפול.

בעלת תואר ראשון B.Ed בחינוך מיוחד (מכללת בית ברל) תואר שני M.A (אוניברסיטת תל אביב) ובוגרת התכנית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (מכללת לוינסקי) בהתמחות מול ילדים ובני נוער. את דרכי בחינוך התחלתי כמורה לחינוך מיוחד בפנימייה פוסט-אישפוזית ‘נווה צאלים’, ברמות השבים. עבודה מול ילדים ובני נוער עם בעיות רגשיות ונפשיות. המשך דרכי בעולם האנתרופוסופי בבית ספר וולדורף ‘תמר’, בהוד השרון. כיום אחראית חינוך מיוחד בחטיבת ביניים ‘בראשית’ בראש העין. במהלך השנים עברתי מגוון הכשרות. כיום ממשיכה ללמוד ולהתעדכן בתחומי הטיפול שאני עוסקת בהם וזאת כדי להעניק למטופליי את הטיפול המקצועי והמדויק ביותר עבורם.

בקליניקה הפרטית שלי, נחקור ונזהה את הכוחות והחוזקות של המטופל ובמקביל נכנס לעומקם של האתגרים איתם המטופל מתמודד. בניסיוני רב השנים מול ילדים ובני נוער, המטופלים הופכים לבלשים וחוקרים את עולמם במטרה להפוך למודעים יותר להתנהגותם, רגשותיהם ומחשבותיהם.

אם הייתי יכולה לצאת מהראש שלי ללכת ולמכור בשוק את כל המחשבות שלי אם כל הרחובות היו ריקים עכשיו הייתי ריקה גם אני והזמזום הזה שלא מפסיק זאת המלחמה שלי...
https://www.orelcbt.com/wp-content/uploads/2023/05/יסמין-מועלם.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

המטרה שלילמצוא את האיזון בחיים

איזון אינו יעד, אלא מסע מתמיד.
אתה עלול להרגיש חוסר איזון מדי פעם, וזה בסדר.

אנחנו לא מושלמים, גם טוב זה מספיק. הציפיות גורמות לנו לאבד שיווי משקל. להטוטנים הולכים על חבל הנמצא בגובה ומתקדמים לאט, צעד אחד בכל פעם. זו הסיבה שהם לא נופלים – הם לא דואגים לגבי המושלם. הם מתמקדים רק בלהתקדם ליעד.

הנאה
בריאות
עבודה
אהבה
https://www.orelcbt.com/wp-content/uploads/2023/10/תמונה-למדריך.png
השאירו פרטים

המדריך להורות מעצימה

    תרגולים, טיפים והצעות מיוחדות ישלחו לתיבת המייל שלכם.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image